Slide

Yhteystiedot

Slide

Yhteystiedot

Veljekset Korkala Oy
Postiosoite:
Ronkoteuksentie 9
91800 Tyrnävä

Ismo Korkala
toimitusjohtaja
044 548 9741
ismo@veljeksetkorkala.fi

Toimisto
Toimiston käyntiosoite:
Ollilantie 1 B 7 2 krs.
90440 Kempele

Kaarlo Peteri
tarjouslaskenta/työnjohto
044 0682 539
kaarlo.peteri@veljeksetkorkala.fi

Marika Korkala
taloushallinto
044 571 3378
marika@veljeksetkorkala.fi

Ilkka Korkala
työnjohtaja
044 0199 585
ilkka@veljeksetkorkala.fi

Janne Korkala
työnjohtaja
050 4337 414
janne@veljeksetkorkala.fi

Henri Paavola
työnjohtaja
044 3417 607
henri@veljeksetkorkala.fi

Vesa Korkala
työnjohtaja
0414440306
vesa@veljeksetkorkala.fi

Korjaamo
Höyläämöntie 6-8
90820 Kello

Juha Kantola
044 041 5005

Laskutus

Olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja toivomme saavamme laskut sähköisessä muodossa. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte käyttää laskuskannauspalvelumme osoitetta paperilaskujen lähetykseen. Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Laskutustiedot

Pyydämme teitä huomioimaan, että skannaukseen ei saa lähettää muuta materiaalia kuin laskuja ja niiden skannattavia liitteitä. Mikään muu materiaali (esimerkiksi kuitit, liikelahjat, luottokortit, pääsyliput) ei välity skannauspalvelun kautta. Lähetettäessä laskuja skannauspalveluun joko sähköpostitse tai postitse tulee varmistaa, että skannauspalvelun osoite on määritetty laskulle (ja kirjekuoreen) täsmällisesti. Muuten laskun välittyminen järjestelmäämme voi viivästyä useita vuorokausia.

Laskutusosoitteemme ovat:
Veljekset Korkala Oy, 0884143-7

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite FI3153840020006503
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Veljekset Korkala Oy
Ostolaskut 18447C
PL 10
57090 VISMA SCAN

Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen: 18447C@scan.netvisor.fi

Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu

Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:

Veljekset Korkala Oy
Ostolaskut 18447C
PL 10
57090 VISMA SCAN

Ota yhteyttä tai jätä työpaikkahakemus oheisella lomakkeella

Työhakemus / yhteydenotto

Lisätiedot:

Lue lisää tietosuojaselosteesta.

Kempeleen toimisto

Veljekset Korkala Oy
Ollilantie 1 B 7 2.krs.
90440 Kempele